Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: more
eu: gehiago

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Access
eu: Atzipena

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Started
eu: Hasita

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
