Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Title
id: Judul

en: more
id: selengkapnya

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Access
id: Akses

en: Files
id: Berkas

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Score
id: Skor

en: Filter by
id: Filter dengan

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
