Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: more
is: meira

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Access
is: Aðgangur

en: Files
is: Skrár

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
