Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
