Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Access
mn: Хандалт

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
