Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: more
pl: więcej

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Access
pl: Dostęp

en: Files
pl: Pliki

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Score
pl: Wynik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Other groups
pl: Inne grupy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Your groups
pl: Twoje grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Associate this content with groups you belong to.
pl: Powiąż tą zawartość z grupami, do których należysz.

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
pl: Jako administrator grup powiąż tą zawartość z grupami, do których <em>nie</em> należysz.
