Opigno Moxtra App (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Sort by
sr: Сортирај по
