Opigno Moxtra App (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: more
ca: més

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Access
ca: Accés

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Score
ca: Puntuació

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Paid
ca: Pagat

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Other groups
ca: Altres grups

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Scheduled
ca: Programat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Your groups
ca: Els teus grups

en: Master
ca: Mestre

en: Associate this content with groups you belong to.
ca: Associa aquest contingut amb els grups als que pertanys.
