Opigno Moxtra App (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: more
hu: tovább

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Score
hu: Eredmény

en: Desc
hu: Csökk

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Paid
hu: Fizetve

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Other groups
hu: Más csoportok

en: Membership
hu: Tagság

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Participants
hu: Résztvevők

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Started
hu: Indult

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Attendance
hu: Részvétel

en: Attended
hu: Részt vett

en: Your groups
hu: Saját csoportok

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Associate this content with groups you belong to.
hu: A tartalom hozzárendelése saját csoportokhoz

en: As groups administrator, associate this content with groups you do <em>not</em> belong to.
hu: A tartalom hozzárendelése <em>nem</em> saját csoportokhoz, csoport adminisztrátorként
