Opigno Moxtra App (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: more
fa: بیشتر

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Access
fa: دسترسی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Score
fa: امتیاز

en: Desc
fa: نزولی

en: Filter by
fa: صافی بر اساس

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
