Opigno Moxtra App (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: more
sk: viac

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Access
sk: Prístup

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Score
sk: Skóre

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Other groups
sk: Ostatné skupiny

en: Apply
sk: Použiť

en: Participants
sk: Účastníci

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Started
sk: Začaté

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
