Opigno Moxtra App (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Access
th: การเข้าถึง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Score
th: คะแนน

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ
