Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: more
ar: المزيد

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Access
ar: الوصول

en: Files
ar: الملفات

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Page
ar: الصفحة

en: Score
ar: الدرجة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Filter by
ar: تصفية

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
