Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: more
ast: más

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
