Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: more
be: болей

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Access
be: Доступ

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Score
be: Адзнака

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
