Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: more
fil: marami pa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Page
fil: Pahina

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
