Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: more
gl: máis

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Access
gl: Acceso

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Score
gl: Puntuación

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Other groups
gl: Outros grupos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Participants
gl: Participantes

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Attendance
gl: Estado
