Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: more
he: עוד

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Score
he: ניקוד

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Other groups
he: קבוצות אחרות

en: Membership
he: חברות

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Your groups
he: הקבוצות שלך

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
