Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: more
it: altro

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Access
it: Accesso

en: Files
it: File

en: All
it: Tutti

en: Active
it: Attivo

en: Page
it: Pagina

en: Score
it: Punteggio

en: Desc
it: Disc

en: Inactive
it: Inattivo

en: Filter by
it: Filtra per

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Other groups
it: Altri gruppi

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Started
it: Iniziato

en: Scheduled
it: Pianificazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
