Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: more
lv: vairāk

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Access
lv: Piekļuve

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Desc
lv: Dilst.

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Paid
lv: Samaksāts

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Other groups
lv: Citas grupas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Started
lv: Sākts

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
