Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Access
nl: Toegang

en: Files
nl: Bestanden

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Inactive
nl: Inactief

en: Filter by
nl: Filteren op

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Paid
nl: Betaald

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Other groups
nl: Andere groepen

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Apply
nl: Toepassen

en: Participants
nl: Deelnemers

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Started
nl: Gestart

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Attendance
nl: Opkomst

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Asc
nl: Oplopend

en: Informations
nl: Informatie

en: Want more?
nl: Wilt u meer?

en: next
nl: volgende

en: last
nl: laatste

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps

en: Collaborative Workspace
nl: Samenwerkingsplatform
