Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
