Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
