Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: more
sv: mer

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Access
sv: Åtkomst

en: Files
sv: Filer

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Score
sv: Poäng

en: Desc
sv: Fallande

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Paid
sv: Betald

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Other groups
sv: Övriga grupper

en: Apply
sv: Applicera

en: Participants
sv: Deltagare

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Started
sv: Startade

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Attendance
sv: Deltagande

en: Attended
sv: Deltog

en: Your groups
sv: Dina grupper

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
