Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: more
te: మరిన్ని

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
