Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: more
tr: daha fazla

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Access
tr: Erişim

en: Files
tr: Dosyalar

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page
tr: Sayfa

en: Score
tr: Puan

en: Desc
tr: Azalan

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Filter by
tr: Filtrele:

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Membership
tr: Üyelik

en: Apply
tr: Uygula

en: Participants
tr: Katılımcılar

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Started
tr: Başladı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
