Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: more
ka: მეტი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Score
ka: ქულა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
