Opigno Moxtra App (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: more
lt: daugiau

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Other groups
lt: Kitos grupės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Started
lt: Pradėta

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
