Opigno Moxtra App (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: more
oc: mai

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Access
oc: Accès

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Score
oc: Marca

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Sort by
oc: Triar per

en: Paid
oc: Pagat

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Other groups
oc: Autres gropes

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
