Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Updated
da: Opdateret

en:  by
da:  af

en: Current
da: Aktuelle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Asc
da: Stigende
