Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Updated
fi: Päivitetty

en:  by
fi:  /

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Info
fi: Tieto

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Attached to
fi: Liitetty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: Master
fi: Isäntä
