Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
