Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Info
ka: ინფო

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
