Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
