Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Info
my: အချက်အလက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
