Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном
