Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Current
pl: Bieżący

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Info
pl: Informacja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Attached to
pl: Załączone do

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
