Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: Updated
pt: Atualizado

en: Current
pt: Atual

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Updated date
pt: Data de atualização

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Info
pt: Informações

en: Apply
pt: Aplicar

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Select any filter and click on Apply to see results
pt: Escolha um filtro e clique em Aplicar para ver os resultados pretendidos

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
