Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
