Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Updated
ast: Anováu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
