Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Current
ca: Actual

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Attached to
ca: Associat a

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: Master
ca: Mestre
