Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Current
cs: Aktuální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Attached to
cs: Připojeno k

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
