Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Current
cy: Cyfredol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Updated date
cy: Dyddiad wedi ei ddiweddaru

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
