Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Current
eu: Unekoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Info
eu: Informazioa

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
