Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Updated
gl: Actualizado

en:  by
gl:  por

en: Current
gl: Actual

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Info
gl: Información

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
