Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Updated
hr: Osvježeno

en:  by
hr:  od

en: Current
hr: Trenutno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
