Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: Updated
it: Aggiornato

en: Current
it: Corrente

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Updated date
it: Data modifica

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Info
it: Informazioni

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale
