Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
