Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Updated
sv: Uppdaterad

en:  by
sv:  av

en: Current
sv: Nuvarande

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Info
sv: Information

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Badges
sv: Emblem

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Badge
sv: Emblem

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Groups audience
sv: Målgrupper

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
