Opigno Mozilla Open Badges App (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Current
vi: Hiện thời

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Info
vi: Thông tin

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Attached to
vi: Được gắn cho

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
